Home  >  Reference

PREMIÉRA V MANN CHINESE 6 THEATRE


Co řekli představitelé vedení:

 

"S úžasnou kvalitou obrazu a zvuku našich High Definition Blu-ray titulů je technologie D-BOX Motion CodeTM perfektním dodatkem jak ještě dál zasvětit diváky do imerzivních zážitků, do virtuální reality" dodal Gordon Ho, výkonný víceprezident Worldwide Marketing, Creative Content and Business for Walt Disney Studio Home Entertainment.


"Jsme ohromeni tím, co jsme viděli," uvedl Danny Kaye, Executive Vice President, Global Research & Technology Strategy, at 20th Century FOX.  "Po barvě a zvuku věříme, že pohyb může být další velkou vlnou ve sledování filmů. Cítíme, že D-BOX je průkopníkem a je nám potěšením být partnery."


"Hledáme cesty jak obohatit a povznést zážitek ze sledování filmů zlepšením audio a video kvality stejně jako vložením inovativních technologií společně s DVD bonusovou stopáží," řekl Miguel Casillas, Sr. Vice President, DVD Production, Lionsgate. "Vložením D-BOX™ Motion Code™ na DVD tituly budeme schopni nabídnout kompletný zážitek pro domácí zábavu."


Po vyzkoušení D-BOX GP-200, řekl profesionální automobilový závodník Reed Stevens: "S D-Box systémem jsem si okamžitě připadal jako ve svojí formuli, dojem a pocity chování podvozku při prudkém brzdění jsou perfektně replikovány. Mohl bych strávit hodiny klopením zatáček, seřizováním vozu a broušením svojí techniky se zpětnou vazbou D-BOX systému."


Andy Parsons, Chair, Blu-ray Disc Association, USA, komentuje: "Jako president Blu-ray Asociace věřím, že nová D-BOX Motion Code™ technologie přidá další významný rys zlepšení zážitku ze sledování filmů přes Blu-ray."

 

Co řekli naši klienti:

 

" Wow! Je to úžasné. Tady chci chodit do školy!" toto je běžná odpověď od potencionálních studentů, kteří vyzkoušeli D-BOX pohybovou platformu, umístěnou v naší letecké laboratoři, říká profesor Raynald Bédard. Vyučuje navigaci a letecké řídicí systémy na Embry-Riddle Aeronautical University v Prescottu, Arizoně. "Používáme D-BOX platformu jako skvělý nástroj recruitingu a snažíme se jej včlenit do osnov. Realizmus a ponoření se do hry, přidávají na stupeni obtížnosti, který je velice užitečný pro výcvik pilotů".


"Absolutně nejlepší část z veškerých mých nákupů, které jsem kdy pořídil pro domácí kino. Klobouk dolů!!!! Nevyhazujte peníze za reproduktory, pohyblivé křeslo povýší váš zážitek a přidá třetí rozměr při sledování filmů." Howard T., Pharm.D.


"Ze všech rozhodnutí, která jsme udělali ohledně nákupu vybavení našeho kina, D-Box nám přinesl jednoznačně největší satisfakci a radost z prožitku. Ve skutečnosti jsme takoví D-Box snobi, že si nedokážeme užít film, pokud není k dispozici pro D-Box přehrávání..." David L.


"Skvělá inovace a produkt, který uchvátí každého, kdo v něm sedí!!" Ed S.


"Je to jednoduše fantastické---opravdu mi to chybí, pokud je to vypnuté, nebo film není kódován" Carl P.


"Cítím se jako bych byl ve skutečném autě" Steven Mak, Federal Capitol Savings


"Máte opravdu pocit, jakobyste byl přímo ve filmu" Robert Kushell, ABC TV


"Dává opravdu nový rozměr sledování filmu. Přenese a vtáhne vás to do obrazu a děje." Curtis Kent Larson


"Opravdu přináší další dimenzi. Nikdy jste nic podobného nezažili. Vidíte a cítíte současně." Robert D. Peck, Control Techology, Inc.


"Jsem natolik ohromen produktem D-box a kvalitou zákaznického servisu, že bych jej velice doporučil každému, kdo si jej zamýšlí koupit. Vylepšení, které přinesl mému domácímu kinu, je absolutně úžasné a poskytlo mi mnoho hodin zábavy a úžasných zážitků." Mr. Chrisman


"Byl jsem domácím kinem posedlý po více než deset let, je to mé hobby, a viděl jsem pokrok a vzestup mnoha HT technologií během této uplynulé dekády. Podle mého názoru může přidání D-Boxu k domácímu kinu vylepšit prožitek v HT mnohem více, než přidání surround soundu vs. stereo, blu-ray vs. dvd, nebo i high-definition video vs. SDTV. Jednoduše není žádná náhražka doslovného cítění scény přesněji řečeno nelze než jen vidět a slyšet scénu. Poshlédnutí několika titulů s D-Boxem jsem ale také zaznamenal, že D-Box dokáže z průměrného filmu udělat velmi zábavný zážitek, protože umožní scény filmu mnohem lépe propojit s divákem. Některé z D-Box scén, které jsem vyzkoušel (napadá mne havárie helikoptéry) bych označil jako nejvíce intenzivní zážitek, který jsem kdy měl co se týče domácí zábavy" Mr. D.R. Liu


"D-BOX předčil naše očekávání. Vzrušení a nadšení z domácího kina se opakuje znovu a znovu s každým filmem, co sledujeme. Stojí za to každý desetník do něj vložený! Vyzkoušeli jsme mnoho produktů do domácích kin a snažili se najít maximálně opravdový, nejzazší zážitek... Pro moji ženu, dvouleté dítě i pro mě. Nakonec jsme jej našli s D-BOXem. Neumím si naše domácí kino bez něj představit." Mr. Gamble Russell


"Jak můžete vidět z mojí minirecenze, je celkový zážitek excelentní. Ale D-box je opravdu něco, co musí každý zažít na vlastní kůži, aby získal ten správný pohled zevnitř, co tato technologie může nabídnout nadšencům a příznivcům domácí zábavy. Něco málo jsem si o D-boxu přečetl, ale mohu upřímně říct, že moje představa toho, jaké jsem si myslel, že to bude a jaké to ve skutečnosti bylo, se dost lišila. Video & Audio jsou tím, co dělá domácí kino a je těžké si představit, že další jiná technologie, jako D-box, se nemusí jen hladce vmísit mezi ně, ale že je dokáže natolik vylepšit, že celkovému zážitku přidá něco, co by se jinak zdálo nepředstavitelné. S patřičným nastavením domácího kina si stále užíváte, co můžete vidět a slyšet a s ještě o stupeň vylepšeným nastavením bassů získáte i nepatrný dojem dotyku (nelze to lépe vyjádřit, nenacházím slov).

Díky D-boxu je toto rozšíření vnímání o tolik větší, že pocit dotyku-cítění se stává stejně tak důležitý, jako audiovizuální aspekt. Takže nyní máte prožitek, kdy můžete vidět, slyšet a cítit a pocit z tohoto je, jak jsem již uvedl, něco, co si každý musí zažít sám, aby docenil ten obrovský rozdíl ve vnímání reality, který D-Box přináší.

Další věc, která na mne udělala ohromný dojem, byla přesnost kódování, že nedocházelo absolutně k žádnému spoždění pohybového efektu ani v nejmenších detailech, to byla ta najúžasnější věc. Nesleduji někoho, jak pálí z pistole, já jsem přímo za ním, cítím každý výstřel jakobych držel zbraň sám, vibrace motorů aut, jsem na sedadle pasažéra přímo uprostřed akce atd. atd. atd.. To není efekt bassů, je to opravdový prožitek cítění, vnímání pohybu. A s nastavením Gina, protože Video & Audio jsou vynikající, byl zážitek ještě o to lepší. Jak jsem řekl, je těžké popsat na papír, co vidíte, slyšíte & cítíte, to přidané vnoření se do děje, jaké vám D-box přináší, je až děsivě skvělé.

*VAROVÁNÍ* „D-box pohybový simulátor je totálně návykový a po osobní zkušenosti budete muset jeden vlastnit!!"

Dave, Australia