Home  >  Home Theatre

 

D-BOX Motion Code™ systém vašemu domácímu kinu přináší zcela nový rozměr. A to obrazně i doslova. V roce 1927 dostal němý film zvuk. Na počátku 3. tisíciletí se k obrazu a zvuku přidal i pohyb. Ponořte se naprosto bezprecedentním způsobem do reality filmových hrdinů s pomocí některé z následujících konfigurací:

Pro nová křesla D-BOX system může být integrován přímo do určitých modelů křesel pro domácí kina. Ty jsou označovány jako SRR (Screening Room Ready) a k jejich výrobcům patří např. CDGI, Cineak, Cinematech, Continental Seating®, Design NS, Fortress Seating, Jaymar nebo United Leather.


Pro vaše současná křesla: Pokud vám vyhovují existující křesla, jejichž konstrukce není dostatečně odolná pro integraci elektrohydraulického systému, máme pro vás řešení – pod křesla je instalována speciální platforma (Motion Platform) nebo je možné instalovat hydraulický systém zcela pod podlahu, na které pak stojí až 4 křesla.


Pro ovládání, řízení a synchronizaci pohybových komponent jsou pak k dispozici dva modely řídícího systému (Controller):

1.    Model připojitelný k PC (např. netbooku)
2.    Samostatně pracující model


 
SRP-130  SRP-230  SRP-330
 
HEMC